Néprajzi közlemények III. évf. 3. sz. Szerk.: Némethy Endre és Takács Lajos. Bp., 1958, Magyar Nemzeti Muzeum - Néprajzi Muzeum, 369+3 p. Megjelent 450 példány. Papírkötés, szakadt borítóval, névbejegyzéssel.
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Átkötött félvászon-kötés.
Wolff, [Salomon]: Frankreich und sein Gold. Der Anteil der französischen Finanzmacht an der Weltkrise. Frankfurt am Main, 1933, Societäts-Verlag, 249+[3] p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
Schultze, Ernst: Gold. Romantik und Fluch des gelben Metalls. Leipzig, 1940, Goten-Verlag Herbert Eisentraut. Fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval és gerinccel, sérült előzéklappal.
Értekezések a társadalmi tudományok köréből. Kiadja a Magyar Gazdaszövetség. Bp., 1909, Pátria, VI+[2]+280 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé vetemedett borítóval, sérült címlappal, lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Rolf Wiggershaus: Max Horkheimer. Unternehmer in Sachen. "Kritische Theorie." Frankfurt am Main, 2013.,Fischer, 238+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a könyv hátsó borítóján a lapok egy részén is átütő benyomódással, sérüléssel (217-238 p.)
A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal Nyilvános Könyvtárának könyvjegyzéke. 1. pótfüzet. Szerk. és kiadja: A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1920, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült.