Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 134

Udo Ulfkotte: "Népnevelők" Akik miatt Németország utat tévesztett. Bp., 2017, Püski. Kiadói kartonált papírkötésben.
21102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Néprajzi közlemények III. évf. 3. sz. Szerk.: Némethy Endre és Takács Lajos. Bp., 1958, Magyar Nemzeti Muzeum - Néprajzi Muzeum, 369+3 p. Megjelent 450 példány. Papírkötés, szakadt borítóval, névbejegyzéssel.
21103.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Átkötött félvászon-kötés.
21104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olson, Mancur: A kollektív cselekvés logikája. Közjavak és csoportelmélet. Bp., 1997, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21105.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyivicsán Anna - Krupa András: A magyarországi szlovákok. Változó világ 16. H.n., é.n., Útmutató Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21106.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wolff, [Salomon]: Frankreich und sein Gold. Der Anteil der französischen Finanzmacht an der Weltkrise. Frankfurt am Main, 1933, Societäts-Verlag, 249+[3] p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21107.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Schultze, Ernst: Gold. Romantik und Fluch des gelben Metalls. Leipzig, 1940, Goten-Verlag Herbert Eisentraut. Fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval és gerinccel, sérült előzéklappal.
21108.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Lukács Ágnes: Mikekarácsonyfai szó-kincsek, avagy pillantás ,,Göcsej hangkutaiba". [Bp., 2009], magánkiadás, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb lapszéli foltokkal.
21109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kjellén, Rudolf: Der Staat als Lebensform. Berlin-Grunewald, 1924, Kurt Vowinckel, [4]+227+[1] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
21110.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Értekezések a társadalmi tudományok köréből. Kiadja a Magyar Gazdaszövetség. Bp., 1909, Pátria, VI+[2]+280 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé vetemedett borítóval, sérült címlappal, lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
21111.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Rolf Wiggershaus: Max Horkheimer. Unternehmer in Sachen. "Kritische Theorie." Frankfurt am Main, 2013.,Fischer, 238+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a könyv hátsó borítóján a lapok egy részén is átütő benyomódással, sérüléssel (217-238 p.)
21112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal Nyilvános Könyvtárának könyvjegyzéke. 1. pótfüzet. Szerk. és kiadja: A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1920, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült.
21113.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft