Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 134

Paras-sites. A Casebook Against Cynical Reason. Editor: George E. Marcus. Late Editions 7. Chicago - London, 2000, The University of Chicago Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
21077.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság, 299+[1] p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti, Jeges Ernő által illusztrált papírborítót bekötötték.
21078.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Margaret Sutherland: Woman who teach on universities. Trentham, 1985, Trentham Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21079.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lignes No. 25.: Violence et politique. Directeur: Michel Surya. Paris, 1995, Hazan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
21080.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Cybersexualities. A Reader on Feminist Theory, Cyborgs and Cyberspace. Edited by Jenny Wolmark. Edinburgh, 1999, Edinburgh University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21081.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21082.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21083.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Irvin D. Yalom: Úton önmagamhoz. Park Kiadó, 2019. Kiadói kartonált papírkötés
21084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Márkus György: Metafizika - mi végre? Tanulmányok. Horror Metaphysicae. Bp., 1998, Osiris, 317+(3) p. Kiadói papírkötés.
21085.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal.
21086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Thomas Carlyle: Arbeiten und Nicht Verzweifeln. Düsseldorf - Leipzig,én.Karl Robert Langewiesche Verlag,4+219+5 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Thomas Carlyle: Heldentum und Macht. Leipzig, én., Alfred Kröner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21087.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Fritsche,Herbert: Tierseele und Schöpfungsgeheimnis. [Az állati lélek és a teremtés misztériuma.] Leipzig, 1940., Rupert-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Herbert Fritsche (1911-1960) német, homeopátia és ezotéria területén alkotó német író. Kiadói papírkötés, sérült hiányos borítóval.
21088.

Fritsche,Herbert: Tierseele und Schöpfungsgeheimnis. [Az állati lélek és a teremtés misztériuma.] Leipzig, 1940., Rupert-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Herbert Fritsche (1911-1960) német, homeopátia és ezotéria területén alkotó német író.
Kiadói papírkötés, sérült hiányos borítóval.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft