Paras-sites. A Casebook Against Cynical Reason. Editor: George E. Marcus. Late Editions 7. Chicago - London, 2000, The University of Chicago Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság, 299+[1] p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti, Jeges Ernő által illusztrált papírborítót bekötötték.
Cybersexualities. A Reader on Feminist Theory, Cyborgs and Cyberspace. Edited by Jenny Wolmark. Edinburgh, 1999, Edinburgh University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Halim Ludner - Richard Preusser: Almanlara Türkce Gramer. Grammatisches Lehr- und Übungsbuch der Türkischen Sprache für Deutsche. Istanbul-Beyoglu, 1930, Universum. Német nyelvű török nyelvkönyv. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, néhány sérült lappal.
Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal.
Thomas Carlyle: Arbeiten und Nicht Verzweifeln. Düsseldorf - Leipzig,én.Karl Robert Langewiesche Verlag,4+219+5 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Thomas Carlyle: Heldentum und Macht. Leipzig, én., Alfred Kröner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Fritsche,Herbert: Tierseele und Schöpfungsgeheimnis. [Az állati lélek és a teremtés misztériuma.] Leipzig, 1940., Rupert-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Herbert Fritsche (1911-1960) német, homeopátia és ezotéria területén alkotó német író. Kiadói papírkötés, sérült hiányos borítóval.