Dictionnaire françois-allemand et allemand-françois, á l'usage des deux nations ... Tome IV. A' Brunsvic 1799: chez Fréderic Vieweg, 1799. - 620p. Korabeli félbőr kötésben
Dictionnaire françois-allemand et allemand-francois, á l'usage des deux nations ... Tome III_ A' Brunsvic 1799: chez Fréderic Vieweg, 1799. - 630p. Korabeli, sérült félbőr kötésben
Using Conflict in Organizations. Edited by Carsten K. W. De Dreu & Evert Van de Vliert. London,2000,Sage Publications. Német nyelven. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
Tej K. Bhatia - Ashok Koul: Colloquial Urdu. The complete course of Beginners. London - New York,2000,Routledge. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
John T. Jost: Önalávetés a társadalomban: a rendszerigazolás pszichológiája. Vál. és szerk.: Hunyady György. Ford.: Berkics Miháély, Bujdosó Borbála. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Kunst im der Liebe und Freundschaft eine glückliche Wahl zu treffen. Nachdruck der Ausgabe von 1816. Mit einem Nachwort vonUlrike Bessler. Dortmund, 1980, Harenberg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Richard Whately: Bacon's Essays: with Annotations. London, 1867, Longans, Green, Reader, and Dyer, XXIV+620+24 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó szennylap részben hozzáragadt a hátsó táblához.