Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 134

John Gray: Post-liberalism. Studies in Political Thought. London - New York,1996,Routledge. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21029.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Dictionnaire françois-allemand et allemand-françois, á l'usage des deux nations ... Tome IV. A' Brunsvic 1799: chez Fréderic Vieweg, 1799. - 620p. Korabeli félbőr kötésben
21030.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Dictionnaire françois-allemand et allemand-francois, á l'usage des deux nations ... Tome III_ A' Brunsvic 1799: chez Fréderic Vieweg, 1799. - 630p. Korabeli, sérült félbőr kötésben
21031.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Irvin D. Yalom és Molyn Leszcz: A csoportpszichoterápia elmélete és gyakorlata. Park Kiadó, 2023. Kiadói kartonált papírkötés
21032.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Irvin D. Yalom: Amikor Nietzsche sírt. Park Kiadó, 2012. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
21033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kant, [Immanuel]: A tiszta és kritikája. Filozófiai Írók Tára Új Folyam IX. köt. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó, 731 p. Kiadói egészvászon-kötések.;
21034.

Kant, [Immanuel]: A tiszta és kritikája. Filozófiai Írók Tára Új Folyam IX. köt.
Bp., 1981, Akadémiai Kiadó, 731 p. Kiadói egészvászon-kötések.;

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Using Conflict in Organizations. Edited by Carsten K. W. De Dreu & Evert Van de Vliert. London,2000,Sage Publications. Német nyelven. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
21035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tej K. Bhatia - Ashok Koul: Colloquial Urdu. The complete course of Beginners. London - New York,2000,Routledge. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

John T. Jost: Önalávetés a társadalomban: a rendszerigazolás pszichológiája. Vál. és szerk.: Hunyady György. Ford.: Berkics Miháély, Bujdosó Borbála. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
21037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Die Kunst im der Liebe und Freundschaft eine glückliche Wahl zu treffen. Nachdruck der Ausgabe von 1816. Mit einem Nachwort vonUlrike Bessler. Dortmund, 1980, Harenberg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21038.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

21039.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Vegyes Osiris Könyvtár tétel, 5 kötet: Neumer Katalin: Nyelv, gondolkodás, relativizmus.; Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai.; Mannheim Károly: Tudásszociológiai tanulmányok. Mawdsley, Evan - Munck, Thomas: Számítógép a történettudományban. Kalauz kezdőknek.; Konsztantyin Vaginov: Harpagoniáda. Három kisregény. Bp.,1994-2002,Osiris. Kiadói papírkötés. + Jacques Maritain: A garonne-i paraszt. Egy öreg laikus töprengése napjaink kérdésein. Ford.: Turgonyi Zoltán. Bp., 1999, Szent István Társulat - Kairosz. Kiadói papírkötés.
21040.

Vegyes Osiris Könyvtár tétel, 5 kötet:
Neumer Katalin: Nyelv, gondolkodás, relativizmus.;
Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai.;
Mannheim Károly: Tudásszociológiai tanulmányok.
Mawdsley, Evan - Munck, Thomas: Számítógép a történettudományban. Kalauz kezdőknek.;
Konsztantyin Vaginov: Harpagoniáda. Három kisregény.
Bp.,1994-2002,Osiris. Kiadói papírkötés.
+ Jacques Maritain: A garonne-i paraszt. Egy öreg laikus töprengése napjaink kérdésein. Ford.: Turgonyi Zoltán. Bp., 1999, Szent István Társulat - Kairosz. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft