Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 134

David Hume összes esszéi I. Mesteriskola. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói papírkötés
21053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Karl Jaspers: Filozófiai önéletrajz. Ford.: Bendl Júlia. Bp., 1998, Osiris. Kiadói papírkötés.
21054.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Joel Feinberg: Társadalomfilozófia. Ford. és az utószót írta: Krokovay Zsolt. Osiris Könyvtár Filozófia. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés
21055.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A skót felvilágosodás. Morálfilozófiai szöveggyűjtemény. Vál., szerk. és az útószót írta: Horkay Hörcher Ferenc. Osiris Könyvtár. Politikai gondolkodók. Bp.,1996., Osiris. Kiadói papírkötés
21056.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ralf Rogowski: The European Social Model and Transitional Labour Markets. Law and Policy. Farnham, 2008., Ashgate. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21057.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Balassa Iván - Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979., Corvina. 1. kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Bánó Atilla és Kiss Marianne rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
21058.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21059.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Ernest Seilliére: Der Demokratische Imperialismus. Rousseau - Proudhon - Karl Marx. Berlin, 1907, Verlag von H. Barsdorf. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötésben, kijáró lapokkal.
21060.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Rosa Luxemburg: Gesammelte Werke. 1/1., 1/2., 2., 3., 5. köt. (5 kötet; a 4. hiányzik). Berlin, 1974-1975, Dietz Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
21061.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Michael Hardt - Antonio Negri: Empire. Cambridge - London,2001, Harvard University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21062.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aristotelés: Organon. I. köt.: Katégoriák - herméneutika - első analitika. Szerk. és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Szalai Sándor. Ford.: Rónafalvi Ödön és Szabó Miklós. Unicus, több kötete nem jelent meg! Görög és latin írók. Scriptores Graeci et Latini. 7. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó, CXII+574+2 p. + 1 (kihajtható táblázat) t. Görög - magyar kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
21063.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21064.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft