Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 134

21114.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fulton, Reginald: Hypnose und Suggestion. 12 Lehrbriefe zum Selbststudium des Hypnotismus, der Suggestion und des persönlichen Magnetismus. Wien-Leipzig, 1929, Schneider & Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
21115.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Fülöp Lajos: Gyöngyössolymos nyelvi rétegződése. Gyöngyös, 1958. Megjelent 350 példányban. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21116.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10

Ljudmila Ulickaja: Daniel Stein, a tolmács. Ford.: Morcsányi Géza. Bp., 2009, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21117.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
21118.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1940 Magyarosan nyelvművelő folyóirat 1-5. füzet egybekötve
21119.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Grusin, B. A.: A vélemények világa. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
21120.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Veres Péter: Szabad ország, szabad munka. [Bp.], 1945, Sarló, 47 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
21121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21122.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21123.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21124.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21125.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft