1886-1896 Közgazdasági témájú kolligátum: Zichy Jenő, gróf: A vámszövetség kérdéseinek megoldásáról.; Nemzetgazdasági Szemle XI. évf. I., II., IV. füzetek.; Bosányi Endre: A malomipar szerepe és jelentősége közgazdaságunkban.; Pap Dávid: Kvóta. Vámszövetség. Bank.; Mecenseffy Emil: Az Osztrák-Magyar Bank szabadalmának értéke és ára. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel, intézményi bélyegzővel.
Fulton, Reginald: Hypnose und Suggestion. 12 Lehrbriefe zum Selbststudium des Hypnotismus, der Suggestion und des persönlichen Magnetismus. Wien-Leipzig, 1929, Schneider & Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
Oswald Bumke: Die Psychoanalyse und ihre Kinder. EIne Auseinandersetzung mit Freud, Adler, und Jung. Berlin, 1938, Julius Springer. Átkötött félvászon-kötés.