A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal Nyilvános Könyvtárának könyvjegyzéke. 1. pótfüzet. Szerk. és kiadja: A Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1920, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült.