Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3492050
21918
518
Zelk Zoltán: Zuzmara a rózsafán. A szerző, Zelk Zoltán DEDIKÁLT példány! Bp., 1964., Szépirodalmi.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3492419
21919
518
Iparosok olvasótára XX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 3492425
21920
518
Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal. 3492430
21921
518
Iparosok olvasótára X. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza fűzéssel. 3352515
21922
518
Tandori Dezső: Lombos ágak szívverése. Versek madarakról és fákról. Békéscsaba, 1983, Kner. 378p. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3370503
21923
518
4 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tamási Áron 3 műve: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Téli verőfény. Kolozsvár, [1943], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, ex libris-szel. + Világ és holdvilág. Összegyűjtött novellák 1936-1957. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban. 3434291
21924
518
Donászy Ferenc: Villámsugár. Indiántörténet a messze nyugatról. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3434293
21925
518
Donászy Ferenc: Az aztékok kincse. Villámsugár halála. Bp., Hungária. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. 3466144
21926
518
Gyermektáncok Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1949, Egyetemi Nyomda. 171p. Kiadói kissé sérült papírkötésben 3468475
21927
518
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, gerincen apró sérüléssel 3490051
21928
518
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., (1930), Pesti Napló, 143+(1) p.+ 8 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. A borító Falus Elek munkája. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült, foltos kartontokban. 3490103
21929
518
Haugh Béla: Vitéz Háry János hőstettei. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 109+[3] p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft