Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
21906.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Várkonyi Anikó: A titok ágai. Várkonyi Anikó válogatott versei. Válogatta, szerkesztette és az előszót írta Görömbei András. Bp.,1984, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
21907.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
21908.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Györök Leó Gy.: Lázadó hajósnép viszontagságai a csöndes tengereken. Való történet. Az ifjúság számára írta és rajzolta: - -. Bp., 1890, Athenaeum, 1 t.+2+172+1 p.+13 t. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.
21909.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Zola, Emil: A munka. Bp., 1905, Győző Andor. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
21910.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mécs László: Élőket nézek! Versek. ALÁÍRT ex librisszel (Bajor Ágost). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21911.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dallos Jenő: Eva & Adam oder der Sieg über den Mann. Ein Bilderbuch. Dallos Jenő (1940-2011) grafikus, karikaturista által dedikált példány. Bp., 1978, Corvina, 95+[1] p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21912.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Patrick Walsh (szerk.): Oscar Wilde. The Worlds Favourite 100 Quotes. With Photographs and Landmarks. A szerkesztő, Patrick Walsh által dedikált példány. Dublin, 2002, Edgecomb International. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / Signed by the editor, Patrick Walsh. In English language. Paperback.
21913.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Áprily Lajos: Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21914.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Palásti László: A bori halálút regénye. Bp.,(1945.), Gábor Áron,(Légrády-ny.), 94+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
21915.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Verne Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter naplója. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1907, Vass József, 300 p. Félvászon-kötésben, sérült elülső szennylappal.
21916.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A Magyar Magánalkalmazottak Szabad Szakszervezetének jubiláris közgyűlési jelentése az 1945-46. évről. 1906-1946. Bp.,1946., (Athenaeum-ny.), 74+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21917.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft