Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

[Degré Alajos]: Száműzött leánya. Francziából fordítva.    Eger, 1861. Szent-István-Társulat 2 lev+ 386 l+ 1 lev. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben mintás lapélekkel
21894.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vértesi Arnold: Történeti beszélyek I. kötet. Pest, 1859, Ráth Mór. 169p. Korabeli vászonkötésben
21895.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lovik Károly: Egy elkésett lovag. Regényes följegyzések. Bp. 1915. Singer és Wolfner. 184 [8] p. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító bekötve.
21896.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hámori Ottó: A második reggel. DEDIKÁLT! Bp., 1965., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.
21897.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Keresztes Lajos: Messiások sorsa. - - versei. (Orosháza), 1930, szerzői kiadás (Orosházi Friss Ujság-ny.), 52+[4] p. A borító Rajki József munkája. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!
21898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szentkuthy Miklós: Euridiké nyomában. Szent Orpheus Breviáriumának töredékben maradt V. kötete. A szöveget gondozta, sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp.,1993., Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21899.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Vujity Tvrtko: Újabb pokoli történetek. A szerző, Vujity Tvrtko (1972-) újságíró, riporter által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Pécs,én.,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
21900.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány.
21901.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21902.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bettina Rheims - Serge Bramly: Chambre Close. Eine Fiktion. München, 1994, Gina Kehayoff. Erotikus fotóanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21903.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
10

Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben
21904.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel.
21905.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft