Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

4 db régi könyv: Tömörkény István: Margit. + Herczeg Ferenc: Terka naplója. (Az Érdekes Ujság pünkösdi mellékletei). Bp., 1916-1917, Légrády. Kiadói illusztrált papírkötés. + Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? Kis anthropologia. + Zimmermann Ágoston: Fejlődéstan. (Kincsestár sorozat). Bp., 1929-1930, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, sérülésekkel.
21990.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ablonczy László: Nehéz álom. Sütő András 75 éve. A szerző, Ablonczy László (1945-) József Attila-díjas újságíró, kritikus, színigazgató által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Codex Print Kft. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21991.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Farkasházy Tivadar: Hetedik. A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) Pulitzer-emlékdíjas humorista, közgazdász, újságíró által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére dedikált példány. Bp., 2000, Glória, 238+(2) p.+ 20 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21992.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dante Könyvkiadó Emlékkönyve 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante, 251+(1) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21993.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Toudouze, [Georges Gustave]: Aki ellopta a Golf-áramot. Regény. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1927], Pantheon, 267+(5) p. Átkötött félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21994.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21995.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21996.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21997.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Negyedik kiadás. Kiadói, sérült papírborítóval
21998.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Décsi Imre: A nagyságos asszony idegei. Bp., é.n. Athenaeum. 106p. papírborítóval
21999.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Peterdi Sándor: A mások pénze. Bp., é.n. Légrády. 133p. Korabeli papírkötésben
22000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Németh Ákos: 5 dráma. Lili Hofberg. Kövérek klubja. Müller táncosai. Vörös bál. Júlia és a hadnagya. (1985-1989). [Bp., 1989], Prológus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
22001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft