Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
22182.

Kikiáltási ár:
800 Ft

[Shakespeare, William]: Shakspere vigjátékai. Shakspere összes szinművei V. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, XV+(1)+605+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
22183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

[Shakespeare, William]: Shakspere regényes szinművei. Shakspere összes szinművei VI. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 2 sztl. lev.+ 555+(1) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
22184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal.
22185.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Semjén Zsolt: Megharcolunk minden magyarért! Mozaikok a magyar nemzet közjogi egyesítéséről, a keresztény politika kísérletéről. Bp., 2011, Barankovics Alapítvány. Kiadói papírkötés. Hozzá a szerző nyomtatott aláírásával ellátott üdvözlő kártyájával.
22186.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!)
22187.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Verne Gyula: Strogoff Mihály a cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos, javított lapokkal.
22188.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balogh Zoltán költeményei. Bécs, 1863, Sommer Lipót-ny., 320 p. Félvászon-kötésben, viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, helyenként ázásnyomokkal, néhány bejegyzéssel, régi intézményi bélyegzőkkel.
22189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22190.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22191.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
22192.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22193.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft