Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

22194.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22196.

Arany János művek kolligátuma, "A Rákosszentmihályi II. Választ. Kerület Polgári Kör Népkönyvtára" felirattal:
Toldi. Költői elbeszélés. Három képpel. Bp.,én.,Franklin, 62+1 p. Hozzákötve:
Toldi estéje. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 2+59+3 p. Hozzákötve:
Első lopás. Költői elbeszélés. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 14 p. Hozzákötve:
Szent László fűve. Népmonda. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),12 p. Hozzákötve: A Jóka ördöge. Népmese. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),20 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22197.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
22198.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

F. M. Zweig - Winternitz: Pasteur. Ford.: H. Révhegyi Rózsa. Bp.,én.,Franklin, 184 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
22199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gergely Jenő: Aranyforgalom, aranybejelentés. Értékpapírforgalom a külfölddel. A legujabb devizarendeletek. Bp., (1935), Szerzői, (Centrum-ny.),34+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a lapszéli szakadásokkal.
22200.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdős Renée: Brüsszeli csipke I-II. köt. A szerző, Erdős Renée által ALÁÍRT példány. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., én., Révai, 4+214+1 p.; 4+196 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
22201.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1940, Genius, 278+(2) p.; 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
22202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szilágyi Károly: Értetek - Értitek? Egy őrült amerikás magyar [Lőrincz Kálmán] élettörténete. Lőrincz Kálmán által dedikált példány (hosszú dedikációval, ,,[...] Sok szeretettel Kálmán az "Őrült Magyar" és felesége Gizi"). Bp., 2014, Pannónia Nyomda, 151+(1) p. Kiadói papírkötés.
22203.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Murai Károly (Kovács László): Ejnye be jó! Képes és képtelen adomák és mókák. Garmadába hányta - - . IV: köt. Bp., [1895], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 160 p . Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötésben,
22204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdélyi József: Kiáltás a Dunán. Rapszódia huszonöt részben. Első kiadás. Bp., 1938, Bartha Miklós Társaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft