Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22206.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22207.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szinák János, Veress István: Harci kutyák, Őrző-védő ebek. Bp., 2000, Dunakanyar. 125 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22208.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
22209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22212.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
22213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22217.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft