Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Péter. A kötetet Sík Csaba állította össze. Bp., 1990, Helikon. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
22230.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jókai Mór: Egy az Isten. Bp., 1966, Szépirodalmi. Egészvászon kötés, jó állapotban.
22231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal.
22233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
22234.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db könyv - Lisztóczky László: Pannónia dicsérete. Magyar költők egyetlen versei. Eger, 2019, Dsida Jenő Baráti Kör. + Lisztóczky László: Végekne tüköri. Versek Egerről. Gyöngyös, Pallas. Kiadói kartonált kötés, jó álllapotban.
22235.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban.
22236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
22237.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lévai Lajos: Parabolák. Történetek: a porszemről, a virágról, a szívről, a székelyről, az emberről, a könnyről és a mosolyról.    (Székelyudvarhely, 1943. Jodál Gábor ny.) 62 p. 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban.
22238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

22239.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Kiyosaki, Robert T.: Rich Dad, Poor Dad. 1998, Paradise Valley. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22240.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben
22241.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft