Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3430515
22230
518
Péter. A kötetet Sík Csaba állította össze. Bp., 1990, Helikon. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban. 3430786
22231
518
Jókai Mór: Egy az Isten. Bp., 1966, Szépirodalmi. Egészvászon kötés, jó állapotban. 3431960
22232
518
Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3432034
22233
518
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal. 3453216
22234
518
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel. 3455136
22235
518
2 db könyv - Lisztóczky László: Pannónia dicsérete. Magyar költők egyetlen versei. Eger, 2019, Dsida Jenő Baráti Kör. + Lisztóczky László: Végekne tüköri. Versek Egerről. Gyöngyös, Pallas. Kiadói kartonált kötés, jó álllapotban. 3455660
22236
518
Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban. 3455700
22237
518
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 3455702
22238
518
Lévai Lajos: Parabolák. Történetek: a porszemről, a virágról, a szívről, a székelyről, az emberről, a könnyről és a mosolyról. (Székelyudvarhely, 1943. Jodál Gábor ny.) 62 p. 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban. 3381724
22239
518
900
Krausz Simon: Életem. - - emlékiratai. (Bp., 1937), Cserépfalvi, 356+(4) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban. 3428960
22240
518
700
Kiyosaki, Robert T.: Rich Dad, Poor Dad. 1998, Paradise Valley. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3453302
22241
518
900
Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft