A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.
Sporer János: Palágyi Lajos élete és költészete. Bp., 1937, szerzői kiadás (Szeghalom, Kultura-ny.), 62+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Lázár István: A fekete malac. Novellák. Bp., [1922], Légrády, 160 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Szász Károly kisebb műforditásai. I-II. kötet. [Három kötetben teljes.] I. köt.: Moore T. - Heine H. - Burns R. II. köt.: Lord Byron. - Hugo Victor. - Beranger. Pest, 1872, Ráth Mór, 356+XII p.; IV+440 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Conradi, [Ludwig Richard]: A titok felfedezve vagy a hét pecsét feltörve. Bp., 1914, Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala, 217 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos lapokkal, több kijáró lappal.