Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
22110.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

22111.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bözödi György: Romlás. I-II. köt. (Bp., 1940), Stádium, 252 p.; 300 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben.
22112.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

22113.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói festett gerincű félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel.
22114.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
22115.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22116.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vivat academia... Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület és az Országos Erdészeti Egyesület emlékkönyve a bányászati, kohászati és erdészeti felsőoktatás 250. évfordulójára. 1735-1985. Főszerk.: Dr. Bakó Károly. Benne egykorú ajándékozási sorokkal (Dedikált?) Bp., 1985, OMBKE - Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
22117.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés.
22118.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,[1939.], Révai, 210 p. 2. kiadás. Kiadói egésvászon-kötés-kötés.
22119.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. 1987-es REPRINT kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
22120.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
22121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft