Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

22122.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sütő András: Évek-hazajáró lelkek. Cikkek, naplójegyzetek (1953-1978.) A szerző, Sütő András (1927-2006) Herder- és Kossuth-díjas erdélyi magyar író által DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés.
22123.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22124.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jakab Ödön: Komédiák. (Elbeszélések.) Tull Ödön rajzaival. Bp.,1898.,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 189+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
22125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szántó György: Mata-Hari. Regény. Kolozsvár-Bp., [1935], Erdélyi Szépmíves Céh - Athenaeum, 124 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
22126.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22127.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22128.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22129.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22130.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22131.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22133.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft