Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Palotai Erzsi: Igen. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Dr. Ludvigh Károly főorvos részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1971, Szépirodalmi. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
22026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal.
22027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

22028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cervantes: A híres-neves Don Quijote lovag kalandjai. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Környei János: Gyakorlati közönséges irálytan, különös tekintettel a levélírásra és a közéletben előforduló polgári ügyiratokra. Középtanodai és magán használatra. Pest, 1871, Lampel Róbert, 2 sztl. lev.+ 208 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
22030.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
22033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Márai Sándor: A kassai polgárok. Bp., 1942, Révai, 250+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
22034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jonathan Alter: Az ígéret. Obama első elnöki éve. Ford.: Hajdu András. [Bp.], 2010, Geopen. Kiadói papírkötésben.
22035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nélkülözhetetlen gyakorlati útmutató a kutyák gondozásához és ápolásához. Bp., 1993, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
22036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Hiller Istáv: Dr. H. D. Wilckens, az erdészettudomány első professzora Magyarországon. Erdészeti és faipari egyetem tudományos közlemények. Sopron, 1983, Az Erdészeti és Faipari egyetem Közleményei. Kiadói papírkötésben.
22037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft