Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

21834.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21835.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21836.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21837.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21838.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Farczády N. Gizella: Álmok koldusa. Versek. Aláírt példány. Bp., 1937. Szerzői. Kiadói kartonálásban Ritka
21839.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21840.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21841.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mindörökké, Erdély. Szevátiusz Tiborral beszélget Szertvátiusz Klára. 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21842.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Az Ezeregy éjszaka meséiből. Átdolgozta: Dr. Koltai Virgil. V. kiadás. Bp., é.n., kopott papírkötés.
21843.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
21844.

Kikiáltási ár:
800 Ft

21845.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft