Moonwalker. The Storybook. Illustrated with scenes from the screenplay by David Newman. New York,1988,Doubleday. First edition. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Csoóri, Sándor: Com cisnes sob o fogo do canhao. A szerző, Csoóri Sándor (1930?2016) költő, író, újságíró, forgatókönyvíró által Farkas Géza műfordító részére DEDIKÁLT példány. "Farkas Gézának viszonzásul a remek fordításokért ...." Versoes de Egito Goncalves sobre tradicao literal de Pál Ferenc. E revisao de Mária Demeter. Sao Paulo. 1997., Limiar, 72 p. Portugál nyelven. Kiadói papírkötés.
Sienkiwicz + Doyle + Erdélyi kolligátum: Sienkiwicz : Polgár és nemes. Bp., 1902. Magyar Hírlap. 84p, Conan Doyle: Öt narancsmag, A pettyes szalag, 96p. Erdélyi Zoltán: Bazsalikom. 114p. Félvászon kötésben
Buday Géza: Ábel. Regényes korrajz. Makó, 1930, Szerző.- Gaál László ny. 134 p. Fűzve, kiadói rajzos borítóban, borító ragasztása elengedett, de jó állapotban
Tóth Béla: A spiritizmusról. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 136 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító felhasználásával .
zalai Szalay László, Dr.: A puszta balladája. Bp.,(1930),Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet, 425 p.+14 t. Benyovszky István festőművész egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Geszler Dorottya - Dombóvári Gábor: Királyi képernyő. A szerzők, Geszler Dorottya (1970-) műsorvezető és Dombóvári Gábor (1944-) műsorvezető, újságíró, riporter, szerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2001, Variant-Média Reklám és Kiadó Kft. Díner Tamás fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
Sasvári Ármin: Hirszolgálat a világpiaczról. A tudakozó intézmény szervezése hazánkban és külföldön. Bp., 1899, Magyar Kereskedelmi Múzeum (Márkus Samu-ny.), 72 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként lapszéli sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel. A címlapon feltehetőleg a szerző (aláírás nélküli) dedikációjával: ,,A Pester Lloyd tek. szerkesztőségének". Ritka! Aukción még nem szerepelt!
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.