Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

21846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zbigniew Herbert: Labirintus a tengerparton. Európa Könyvkiadó, 2003. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
21847.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
21848.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany János kisebb költeményei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, 240 p.; 256 p. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal, hiányzó címképpel.
21849.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sághy Gyula: Recski rabok, a kövek árnyékában. Bp., 2004, Recski Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0498./1000) példány. Sághy Gyula dedikációjával
21850.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21851.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mikszáth Kálmán: A vén gazember + Akli Miklós cs. kir. udvari mulattató története. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott Gottermayer kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21852.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

vitéz Esztergomy Ferenc - Gaál László - Nagy Pál (szerk.): Latin olvasó- és gyakorlókönyv. (3 kötet.) Bp., 1937-1938, Athenaeum. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben sérült, kijáró lapokkal.
21853.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1917-1924 A Magyar Könyvszemle c. folyóirat 8 évfolyama, 4 kötetbe kötve. Szerk.: Gulyás Pál. Bp., 1917-1924, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Félvászon-kötésben, változó állapotban, részben kissé sérült borítókkal.
21854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Legujabb és legteljesebb legyező-, bélyeg-, keztyű, zsebkendő- és szinnyelv. Bp., 2000, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
21855.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21856.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft