Auburn, Tony: Poems. A szerző által dedikált példány. / Signed by the author. London, é.n. (cca 1939), Arthur H. Stockwell Ltd., 46+(2) p. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos borítóval.
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Arany János kisebb költeményei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, 240 p.; 256 p. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal, hiányzó címképpel.
Mikszáth Kálmán: A vén gazember + Akli Miklós cs. kir. udvari mulattató története. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott Gottermayer kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
vitéz Esztergomy Ferenc - Gaál László - Nagy Pál (szerk.): Latin olvasó- és gyakorlókönyv. (3 kötet.) Bp., 1937-1938, Athenaeum. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben sérült, kijáró lapokkal.
1917-1924 A Magyar Könyvszemle c. folyóirat 8 évfolyama, 4 kötetbe kötve. Szerk.: Gulyás Pál. Bp., 1917-1924, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Félvászon-kötésben, változó állapotban, részben kissé sérült borítókkal.
Ady Endre: Vér és arany. Bp., 1910, Nyugat, 110+(4) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, benne kiadói papírborítóval. Intézményi bélyegzőkkel