Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

21942.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Omar Khajjám: Rubáíját. 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21943.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21944.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., [1888], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 294 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
21945.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21946.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bárdosi Németh János: Jégeső. Magyar tájkép. A szerző, Bárdosi Németh János (1902-1981) író, költő, szerkesztő által DEDIKÁLT példány. [Pécs], 1930, Nemzedékek, 102+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.
21947.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gy. Czikle Valéria: Triolettek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Magyar Irodalmi Társaságok Országos Szövetsége, 116+6 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól, néhány aláírással.
21948.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Nyirő József 2 műve: Havasok könyve.; Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés.
21949.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mario Vargas Llosa: Júlia néni és a tollnok. Szeretem a mostohámat. Bp., 1983-1999., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.; Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.
21951.

Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve:
Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.;
Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21952.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Budapest, 1908. Lampel R. - Wodianer F. és Fiai (Franklin-Társulat ny.) 267 + [1] p. Gábor Ignác (1868-1945) műfordító, szerkesztő verstani munkái a korban élénk vitát váltottak ki. Ezen első, összehasonlító jellegű verstani munkáját két évtizedenként újabbak követték. Fűzve, ragasztott gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
21953.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft