1939. Solymossy Sándor és a magyar néprajz. Az Ethnographia - Népélet. c, folyoirat I. évf. 3-4. szám. az első oldalon Solymossy Sándor által dedikált Egészvászon kötésben
Határ Győző: Köpönyeg sors. Iulianosz ifjúsága. I-II. kötet. Lélekrajzi regény. A Nagyságos Elköltözöttek Lelkei éteri beszélgetéséből kiszűrte a Megváltó és Halhatatlan Isteneknek odafenn és tinéktek itt alant elébocsátja epitomátora, Határ Győző. Szombathely, 1997, Életünk-Faludi Ferenc Alapítvány Szombathely. Kiadói papírkötés.
[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és a Szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. [Bp., 1940], Singer és Wolfner, 71+[1] p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Szász Endre rajzaival. Bp., 1957, Európa, 313+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal, és néhány lap szélén sérülésekkel.
Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Bp., 1908, Lampel R., 267+[1] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányzó gerinccel, nagyrészt felvágatlan példány.
Mészöly Gedeon (szerk.): Feri utazása. Bp., 1939, Kir. Feszty Masa által tervezett irredenta borítóval. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.