Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Krasznahorkai László: Az urgai fogoly. Bp., 2017, Magvető. 2. kiadás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21761.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Faludy György: Őszi harmat után.A szerző, Faludy György (1910-2006) Kossuth-díjas költő, műfordító, író által DEDKIKÁLT, dátumozott példány. Bp.,1947, Officina, 146+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, néhány kijáró lappal.
21762.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
9

21763.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
21764.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21765.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

21766.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21767.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ritka röpiratok: Szemere Miklós: A Hármas Szövetségről a delegáczióban. Bp., 1904. (Légrády ny.) 18 p. Tűzött, kiadói kissé sérült borítóban. Rohonczy Genedon nyilt levele gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól aki erre leghivatottabb volt. Bp., 1905 Pallas. 30 p. Sérült kiadói papírborítóval
21768.

Ritka röpiratok: Szemere Miklós: A Hármas Szövetségről a delegáczióban. Bp., 1904. (Légrády ny.) 18 p. Tűzött, kiadói kissé sérült borítóban.
Rohonczy Genedon nyilt levele gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól aki erre leghivatottabb volt. Bp., 1905 Pallas. 30 p. Sérült kiadói papírborítóval

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21769.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21770.

Bolanden Konrád 2 műve:
Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.;
Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21771.

Bolanden Konrád 2 műve:
A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.;
Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.;
Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;  Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
21772.

Bolanden Konrád 2 műve:
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft