Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
21966.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ember János. Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben
21967.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
21968.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kotzián Tamás - Tímár Judit: Olasz nyelvkönyv a gimnázium I. osztálya számára. Bp., 1979, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21969.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp.,1939,Dante. Első kiadás. Illusztrált papírkötésben 147p.
21970.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Esterházy Péter: Kis Magyar Pornográfia + Fuharosok. Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21971.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21972.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
21973.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
21974.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Deme László: Budapest díszvilágítása (1989-2009). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Colorcom Media. Kiadói kartonált papírkötés, címoldalon tűzött névjegykártyákkal.
21975.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Michael Hendrich - Peter Lenz: Die Polizei im Einsatz. Eine Polizeichronik der anderen Art. Graz, 1997, Exekutiv. Színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21976.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Martin Perscheid: Der dicke Perscheid. Die besten Cartoons. Oldenburg, 2008, Lappan. Fekete-fehér és színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21977.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft