Faber György:A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
Deme László: Budapest díszvilágítása (1989-2009). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Colorcom Media. Kiadói kartonált papírkötés, címoldalon tűzött névjegykártyákkal.
Michael Hendrich - Peter Lenz: Die Polizei im Einsatz. Eine Polizeichronik der anderen Art. Graz, 1997, Exekutiv. Színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Martin Perscheid: Der dicke Perscheid. Die besten Cartoons. Oldenburg, 2008, Lappan. Fekete-fehér és színes karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.