Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3453074
22002
518
Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár. 3453808
22003
518
Kara László: Bűnmegelőzés építészeti eszközökkel. DEDIKÁLT!2017, Lechner Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3453810
22004
518
Rónai Ernő: Sorsok... életek... ALÁÍRT! Bp., 1942, Renaissance. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. 3453823
22005
518
Makár János: Kanizsai Pálfi János élete és munkássága. New Brunswick, 1961, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3453957
22006
518
Héziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Az ókor irodalom kiskönyvtára. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 3454664
22007
518
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 3454667
22008
518
A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, elvált borítóval, gerinc nélkül 3456105
22009
518
2 db - Karinthy Frigyes: Nem mondhatom el senkinek. Bp., Athenaeum. Első kiadás! + Nevető betegek. Bp., Athenaeum. Első kiadás! Kötetenként változó kötésben és állapotban. 3458982
22010
518
Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv 3460299
22011
518
Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés 3460303
22012
518
Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban 3461199
22013
518
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft