Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 586

Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
22002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kara László: Bűnmegelőzés építészeti eszközökkel. DEDIKÁLT!2017, Lechner Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rónai Ernő: Sorsok... életek... ALÁÍRT! Bp., 1942, Renaissance. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Makár János: Kanizsai Pálfi János élete és munkássága. New Brunswick, 1961, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Héziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Az ókor irodalom kiskönyvtára. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
22006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
22007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, elvált borítóval, gerinc nélkül
22008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db - Karinthy Frigyes: Nem mondhatom el senkinek. Bp., Athenaeum. Első kiadás! + Nevető betegek. Bp., Athenaeum. Első kiadás! Kötetenként változó kötésben és állapotban.
22009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv
22010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés
22011.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
22012.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3 db Erdély témájú könyv
22013.

3 db Erdély témájú könyv

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft