Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.