Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3373864
12145
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm 3423151
12146
515
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 2 darab puli figura, irizáló mázzal, kis kopással, 17x11 cm 3423769
12147
515
3200
Art-ceramics
Német modernista váza, minimális kopással, m: 25 cm 3405934
12148
515
4800
Art-ceramics
Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura korsóval, jelzett, kis kopással, m: 22 cm 3407022
12149
515
2200
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm 3402390
12150
515
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Lány virággal. Jelzett, m: 12 cm 3402156
12151
515
Art-ceramics
Iparművészeti mázas kerámia kancsó, kis kopottsággal, 17x14 cm 3331748
12152
515
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza, m: 15 cm 3331284
12153
515
Art-ceramics
Szilágyi Péter 6 db egyedi mázas kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm 3354603
12154
515
13000
Art-ceramics
cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34, cm 3404585
12155
515
4400
Art-ceramics
Cár-ágyú alakú orosz vodkás üveg, hibátlan, 23x14,5 cm 3405932
12156
515
3200
Art-ceramics
Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura virággal, jelzett, kis kopással, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft