Kerámiák

Tételek száma: 244

12145.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Bodrogkeresztúri 2 darab puli figura, irizáló mázzal, kis kopással, 17x11 cm
12146.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Német modernista váza, minimális kopással, m: 25 cm
12147.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura korsóval, jelzett, kis kopással, m: 22 cm
12148.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm
12149.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Antalfiné Szente Katalin: Lány virággal. Jelzett, m: 12 cm
12150.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Iparművészeti mázas kerámia kancsó, kis kopottsággal, 17x14 cm
12151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzett iparművész kerámia váza, m: 15 cm
12152.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szilágyi Péter 6 db egyedi mázas kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
12153.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34, cm
12154.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Cár-ágyú alakú orosz vodkás üveg, hibátlan, 23x14,5 cm
12155.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura virággal, jelzett, kis kopással, m: 17 cm
12156.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft