Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3291292
12217
515
Art-ceramics
Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm 3264222
12218
515
3800
Art-ceramics
Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm 3264425
12219
515
Art-ceramics
Ard deco arc kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett kopással 23 cm 3202940
12220
515
Art-ceramics
Art deco lányka fej. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm 3191149
12221
515
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm." 3254155
12222
515
3400
Art-ceramics
Pruszków lengyel kerámia padlóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 45 cm 3222482
12223
515
6500
Art-ceramics
Historizáló játszó kerubok mintás mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, tűzhibákkal, m: 37,5 cm 3229232
12224
515
Art-ceramics
Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm 3222959
12225
515
Art-ceramics
Férfi alakkal festett korsó, m: 13,5 cm 3222962
12226
515
3400
Art-ceramics
Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm 3112667
12227
515
Art-ceramics
Magiszter. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül, botja vége hiányos. 22 cm 3208115
12228
515
Art-ceramics
Iparművész ikebana, jelzés nélkül, 18x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft