Kerámiák

Tételek száma: 244

Kerámia amfóra, m: 32 cm
12229.

Kerámia amfóra, m: 32 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm
12230.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Madaras butéla, feliratos, humoros. 1981 Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 21 cm
12232.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
12233.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
12234.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm
12235.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12236.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12237.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
12238.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
12239.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm
12240.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft