Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3209649
12229
515
Art-ceramics
3174012
12230
515
Art-ceramics
Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm 3160446
12231
515
Art-ceramics
Kravsko lapított barna kerámia váza. Jelzett, lepattanással, szájánál repedéssel, m: 28 cm 3009662
12232
515
Art-ceramics
Madaras butéla, feliratos, humoros. 1981 Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 21 cm 2960225
12233
515
3800
Art-ceramics
Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm 3136000
12234
515
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm 3131403
12235
515
Art-ceramics
Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm 3101882
12236
515
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3100608
12237
515
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, csurgatott mázzal, kis mázkopással, sorszámmal jelzett, m: 29,5 cm 3089862
12238
515
3200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm 3080290
12239
515
2200
Art-ceramics
Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm 2415202
12240
515
3800
Art-ceramics
Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft