Kerámiák

Tételek száma: 244

Bütykös váza, lepattanással, m: 21,5 cm
12157.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kántor Karcag halas dísztál, jelzett, d: 22 cm
12158.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kerámia bagoly, m: 13 cm
12159.

Kerámia bagoly, m: 13 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, alján kis lepattanással 21 cm
12160.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bodrogkeresztúri modern váza, jelzés nélkül, m: 18 cm
12161.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12162.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Francia majolika kínáló, jelzett, kis kopással, 27x18 cm
12163.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

MV. jelzéssel: Népviseletes kerámia baba. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott. 19 cm
12164.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Design pöttyös váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
12165.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12166.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Borsódy Ágnes (1936-): Szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12167.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzett, kis kopással, d: 18,5 cm
12168.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft