Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3390213
12169
515
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia, Mázas kerámia, j.n. d: 11 cm, m:10 cm 3387819
12170
515
Art-ceramics
Köcsög. cca 1900, Tiszántúl, sérüléssel, m: 24 cm 3391749
12171
515
3200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm 3386546
12172
515
3200
Art-ceramics
Art deco gyermekfej falidísz pár, kopással, h: 12-15 cm 3391750
12173
515
Art-ceramics
Iparművész szárazvirág váza, kis sérüléssel, h: 19 cm 3329056
12174
515
7500
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm 3386955
12175
515
Art-ceramics
Nagy György narancsos dísztál, jelzett, d: 28 cm 3386949
12176
515
Art-ceramics
LK szignóval iparművész kínáló, d: 20 cm 3056460
12177
515
15000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 36,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3388158
12178
515
3200
Art-ceramics
Olasz kerámia váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19,5 cm 3374865
12179
515
700
Art-ceramics
Iparművész áttört dísztál, mázhibával, d: 32 cm 3371856
12180
515
Art-ceramics
Iparművészeti vörösmázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft