Kerámiák

Tételek száma: 244

Iparművész kerámia, Mázas kerámia, j.n. d: 11 cm, m:10 cm
12169.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Köcsög. cca 1900, Tiszántúl, sérüléssel, m: 24 cm
12170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm
12171.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Art deco gyermekfej falidísz pár, kopással, h: 12-15 cm
12172.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Iparművész szárazvirág váza, kis sérüléssel, h: 19 cm
12173.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
12174.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Nagy György narancsos dísztál, jelzett, d: 28 cm
12175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

LK szignóval iparművész kínáló, d: 20 cm
12176.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 36,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12177.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Olasz kerámia váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19,5 cm
12178.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Iparművész áttört dísztál, mázhibával, d: 32 cm
12179.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Iparművészeti vörösmázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
12180.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft