Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475359
515
460000
Art-ceramics
Római terrakotta kereskedői amfóra. Római Birodalom, Kr.e. 1-2. század, terrakotta, egyik füle hiányzik, m: cca 80 cm. Proveniencia: László Károly (1923-2013) műgyűjtő tulajdonából. /// Roman terracotta merchant amphora. Roman Empire, 1st-2nd century BC, terracotta, one handle missing, height approx. 80 cm. Provenance: from the collection of art collector Károly László (1923-2013) /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
3475262
12001
515
36000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Türkiz alapon madaras falitál. Mázas kerámia, 3 támasztólábbal, jelzett, 26x25 cm 3480444
12002
515
28000
Art-ceramics
Zsolnay pirogránit mályva alapszínű váza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3481194
12003
515
Art-ceramics
Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi V/3. pl. Fejénél kis sérüléssel, m: 19 cm 3481188
12004
515
Art-ceramics
Lloyd Kerámiaipari Rt. Romhány art deco narancssárga váza, jelzett, szájánál repedésvonallal, m: 31 cm 3475590
12005
515
Art-ceramics
Kornfeld János: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 33 cm 3476776
12006
515
Art-ceramics
Váza, többszínű irizáló mázakkal festett, sorszámmal jelzett, hibátlan 16 cm 3475580
12007
515
7500
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, sérüléssel, m: 23 cm 3480356
12008
515
Art-ceramics
Szilke. Sárospatak, cca 1900, kopással, m: 16 cm 3457624
12009
515
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3435284
12010
515
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Gombos váza. Jelzett, kis pattogzással és egy erős mázrepedésvonallal, d: 12 cm, m: 8,5 cm 3419340
12011
515
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft