Kerámiák

Tételek száma: 244

12000.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
1 437,50

Gorka Lívia (1925 - 2011): Türkiz alapon madaras falitál. Mázas kerámia, 3 támasztólábbal, jelzett, 26x25 cm
12001.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
9

Zsolnay pirogránit mályva alapszínű váza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12002.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi V/3. pl. Fejénél kis sérüléssel, m: 19 cm
12003.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lloyd Kerámiaipari Rt. Romhány art deco narancssárga váza, jelzett, szájánál repedésvonallal, m: 31 cm
12004.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kornfeld János: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 33 cm
12005.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Váza, többszínű irizáló mázakkal festett, sorszámmal jelzett, hibátlan 16 cm
12006.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, sérüléssel, m: 23 cm
12007.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Szilke. Sárospatak, cca 1900, kopással, m: 16 cm
12008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10

12009.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Gorka Lívia (1925-2011): Gombos váza. Jelzett, kis pattogzással és egy erős mázrepedésvonallal, d: 12 cm, m: 8,5 cm
12010.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12011.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft