Kerámiák

Tételek száma: 244

12073.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bodrogkeresztúri Aggtelek mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
12074.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kínai kerámia teáskanna, ón berakással, eredeti dobozában új állapotban. 16 cm
12075.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Juhász a feleségével és a juhával, 3 darabos kerámia szobor szett, m: 16 cm
12076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzett iparművész halformájú mázas kerámia kínáló, 16x13 cm
12077.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
13

Kovács Éva (1938-): Lány. Felületi sérüléssel, m: 14 cm
12078.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kelemen Erzsébet: Kalapos hölgy kerámia figura, hibátlan, m: 19,5 cm
12079.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kiöntő. Mázas cserép, Ónánya / Nagybánya, XIX. sz. kézzel festett, sérült kaparásos technikával készült 13 cm
12080.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bodrogkeresztúri kacsapár, m: 11 cm
12081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzett stilizált agár figura, jelzett, kopással, m: 12,5 cm
12082.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Női figurával díszített virágtartó, jelzett, 17x17 cm
12083.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Állatfigurás mázas kerámia váza, m: 25 cm
12084.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft