Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3467442
12073
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3476339
12074
515
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri Aggtelek mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 3483540
12075
515
Art-ceramics
Kínai kerámia teáskanna, ón berakással, eredeti dobozában új állapotban. 16 cm 3476419
12076
515
Art-ceramics
Juhász a feleségével és a juhával, 3 darabos kerámia szobor szett, m: 16 cm 3480287
12077
515
Art-ceramics
Jelzett iparművész halformájú mázas kerámia kínáló, 16x13 cm 3479115
12078
515
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Lány. Felületi sérüléssel, m: 14 cm 3476353
12079
515
Art-ceramics
Kelemen Erzsébet: Kalapos hölgy kerámia figura, hibátlan, m: 19,5 cm 3478789
12080
515
Art-ceramics
Kiöntő. Mázas cserép, Ónánya / Nagybánya, XIX. sz. kézzel festett, sérült kaparásos technikával készült 13 cm 3476365
12081
515
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kacsapár, m: 11 cm 3479096
12082
515
Art-ceramics
Jelzett stilizált agár figura, jelzett, kopással, m: 12,5 cm 3476236
12083
515
3200
Art-ceramics
Női figurával díszített virágtartó, jelzett, 17x17 cm 3481300
12084
515
4200
Art-ceramics
Állatfigurás mázas kerámia váza, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft