Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476350
12048
515
Art-ceramics
Iparművész csíkozott füles váza, hibátlan, m: 18 cm 3478037
12049
515
Art-ceramics
Kislány a békával, Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10 cm 3477445
12050
515
Art-ceramics
Antik kerámia olajmécses, maszk mintával, h: 10,5 cm 3467413
12051
515
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm 3481322
12052
515
Art-ceramics
Mihály Béla vulkánmázas váza jelzett, hibátlan, d: 29 cm 3475552
12053
515
Art-ceramics
Józsa János korond fedeles edény, m: 12 cm 3480277
12054
515
Art-ceramics
"Balaton lelke" feliratos mázas kerámia emlékpohár, mázkopással, m: 7 cm 3481082
12055
515
Art-ceramics
Lengyel népművészeti virágmintás kávés készlet, jelzés nélkül, teljes /// Polish folk-art floral-pattern coffee set, unmarked, complet. 3475322
12056
515
Art-ceramics
2 db pálinkás butéla, feliratos. Kézzel festett kis sérülésekkel 22, 30 cm 3480296
12057
515
3400
Art-ceramics
Madármintás festett kerámia óratest, d: 24 cm 3482731
12058
515
Art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Gyerekpár galambokkal. Jelzett,sérüléssel, 16x17 cm 3478031
12059
515
Art-ceramics
Izsépí kerámia figura, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft