Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476495
12060
515
3200
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): 2 darab figura. Jelzett, lepattanással, m: 19 cm 3467445
12061
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány figura Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, hibátlan 11 cm 3474751
12062
515
Art-ceramics
Iparművész hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 30x30 cm 3481308
12063
515
3400
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Történelmi relief. Engóbozott kerámia, jelzett: múzeumi másolat. Minimális kopottsággal, 27x18,5 cm 3467439
12064
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, babával, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 3482730
12065
515
Art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Ámor. Jelzett, erős kopással, m: 11,5 cm 3481150
12066
515
Art-ceramics
3 darab festett kerámia figura, m: 12 cm alatt 3476728
12067
515
Art-ceramics
Régi fajansz vizes korsó, ón fedéllel 32 cm 3476785
12069
515
Art-ceramics
Leveses tál, Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, hibátlan d: 19 cm 3479769
12070
515
Art-ceramics
Perui autentikus madáralakkal díszített háromágú gyertyatartó, m: 28,5 cm 3481036
12071
515
Art-ceramics
Fémlüsztermázas váza, hibátlan, m: 20 cm 3480359
12072
515
Art-ceramics
Torda kerámia tejes edény, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft