Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3440395
12133
515
3400
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, sérüléssel, m: 17 cm 3423469
12134
515
Art-ceramics
Leonardo Home bögre kanállal, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3423460
12135
515
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm 3423276
12136
515
Art-ceramics
Városlődi majolika kancsó és cukortartó, jelzett, m: 12,5 cm 3423949
12137
515
7500
Art-ceramics
Feliratos pajzán figurális alföldi csalikancsó, minimális kopással, m: 31 cm 3423942
12138
515
4600
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat zsíűri címkével jelzett váza, hibátlan, m: 21 cm 3419597
12139
515
3800
Art-ceramics
Szilke. Alföld, cca 1900, kis felületi sérüléssel, m: 20 cm 3420080
12140
515
4800
Art-ceramics
Alföldi miskakancsó 6 pohárral, kis mázkopással, m: 8-20 cm 3420082
12141
515
3400
Art-ceramics
Szabó Kata mécsestartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm 3420111
12142
515
4800
Art-ceramics
Sárszalonka mintás olasz díszcsempe, fa keretben, 20x20 cm, 37x36 cm 3420050
12143
515
Art-ceramics
Kecskeméti lekváros szilke, minimális kopással, m: 15,5 cm 3420093
12144
515
Art-ceramics
2 plasztikus virágmintás kerámia falidsz, hibátlan, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft