Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3440106
12109
515
Art-ceramics
Ugrasztott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm 3441180
12110
515
3200
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, 20. sz. első fele, lepattanással, m: 28 cm 3437579
12111
515
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm 3405890
12112
515
24000
Art-ceramics
Azonosítatlan kolozsvári keramikus: Mokkás készlet. 6 db csésze, aljjal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. 3443368
12113
515
Art-ceramics
4 darabos kanáltartó szett, h: 11-17 cm 3443371
12114
515
3200
Art-ceramics
Butlers csillag alakú kínáló pár, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 3439366
12115
515
Art-ceramics
Korom Kati (1953- ): Öttömös címere. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm 3435223
12116
515
Art-ceramics
Hummel seprűs lányka. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopással 13 cm 3435847
12117
515
Art-ceramics
Retro pesthidegkúti váza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan m: 39 cm 3443528
12118
515
Art-ceramics
Mezőtúri feliratos butella, m: 17 cm 3443551
12119
515
Art-ceramics
Kerámia gömbváza, jelzés nélkül, hibátlan, 12x9 cm 3441142
12120
515
3200
Art-ceramics
Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft