Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3316415
12205
515
Art-ceramics
MM jelzéssel iparművész falilámpa, kopott, m:26 cm 3315632
12206
515
Art-ceramics
Iparművész ikebana, d: 17 cm 3317875
12207
515
Art-ceramics
3 db kerámia tálka, iparművész, jelzett 20-30 cm 3315249
12208
515
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, német, jelzett, hibátlan 28,5 cm 3320517
12209
515
Art-ceramics
Madaras kerámia síp mázas, kis kopással 9 cm 3316403
12210
515
Art-ceramics
Király Károly gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 11,5 cm 3315702
12211
515
Art-ceramics
Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3302028
12212
515
Art-ceramics
SZÉ jelzéssel: mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 3304555
12213
515
3400
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas váza, jó állapotban, m: 29,5 cm 3289505
12214
515
95000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): A Város. Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34x27 cm 3304571
12215
515
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3304572
12216
515
Art-ceramics
Iparművész váza, cca 1970, m: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft