Kerámiák Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3386419
12012
515
24000
Art-ceramics
Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással 3339132
12013
515
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm 3339131
12014
515
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm. 3354702
12015
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3191147
12016
515
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm. 3476099
12017
515
Art-ceramics
Madármintás kerámia falitál, pattogzással, d: 31 cm 3475573
12018
515
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 17 cm 3482720
12019
515
Art-ceramics
Hummel Cop. kerámia figura, jelzett, kopott, m: 13 cm 3481304
12020
515
3200
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, d:21 cm 3467443
12021
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm 3482732
12022
515
Art-ceramics
Teknős alakú retro iparművész ikebana, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 15x11 cm 3482770
12023
515
7500
Art-ceramics
2 darab Original Bozner Engel Thun angyalka, jelzett, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft