Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

19102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

19103.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Dr. Cservenyák László: Nyíregyháza örökváltsága. Nyíregyházi Kiskönyvtár 3. szám. Nyíregyháza, 1969. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
19104.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

P. Gergő Elek: A moldvai magyar telepekről. Buda, 1838. REPRINT! Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19105.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

19106.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Szigethy Ödön: Zalavármegye rövid leirása a népiskolák III-ik osztálya számára. Hetedik javitott kiadás. Tapolcza, /1922,/ Löwy B. 40 l, 5 t. lapsz. belül, szövegk. ill. Tűzve, kiadói borítóban.
19107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Gyócsi László: Somogyvárról jelentem. Tudósítás a romkertből. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Szerzői. A szerző saját fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19108.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Radó Dezső: Fák a betonrengetegben. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kiss Oszkár: Mienk a világ - Egy hatodikos diák kalandos útja Európán keresztül. Szeged, 1936. Árpád Nyomda. Átkötött kartonált papírkötésben, eredeti papírborító felhasználásával
19110.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Flaubert, Gustave: Egyiptomi utazás. Bp., 2000, AKG Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19111.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989., Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés. 653p.
19112.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin, XVI+528 p. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, sérült gerinccel.
19113.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft