Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

Lestyán Sándor: A százéves Soproni Takarékpénztár. 1842-1942. Sopron, 1942, Soproni Takarékpénztár, 46 p.+1 (kihajtható hasonmás) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19114.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,60

Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Pongrácz Kálmán előszavával. Bp., 1954., Jogi és Államigazgatási Könyv- és Folyóiratkiadó, 391 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3100 példányban.
19115.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

1993 Aquincum V. évf. 1-12. sz. Szerk.: Soós Kálmán. Az elülső szennylapon a szerkesztő, Soós Kálmán DEDIKÁCIÓJÁVAL. Egybekötve, egészvászon-kötésben.
19116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Helytörténeti témájú füzetek, kiadványok, össz. 12 db: Papp József: Hortobágy-puszta néprajza.; Magyarország tájai sorozat 8 füzete; Magyarország megyéi 3 száma (Zala, Vas, Komárom-Esztergom). Vegyes állapotban.
19117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

V. Molnár Zoltán - Kovács Géza: Kistájak ölelésében. Sárvár és térsége. Szombathely, 2012, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt., 94+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel és beragasztással.
19119.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K; L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19120.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

19121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

19124.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Bán Éva et al. (szerk.): Óbuda. Bp., 1985, III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 209+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19125.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft