Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

Dr. Batthyány-Strattmann László dombormű a Semmelweis Egyetemen. Bp., 2012, Semmelweis. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19138.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I. Bp., 1938, Révai, 6+260 p. +8 (fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19139.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,92

cca 1930-1940 Stoits György: Merre menjek Budapest. Útmutató lépten-nyomon, térkép és utcajegyzék. Bp., Dóczi Sándor-ny., 32 sztl. lev. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19140.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942., Officina, 67+3 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
19141.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Kozma Ferenc: Keserves utak. Riportok a Magyarországról kitelepített németekről. (Bp.), 1991, Pátria Nyomda, 131+(5) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
19142.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Speck István: A Sziklai - ügy Budakeszi, 1956. Budakeszi, 2011, Budakeszi Kutlúra Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19143.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Százhalombatta története. Állandó kiállítás vezetője. Szerk.: Poroszlai Ildikó, Vicze Magdolna. Százhalombatta, 1998, "Matrica" Múzeum, 50 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb foltokkal.
19144.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Kürti Béla: Eltűnt iskolák nyomában. A polgári iskola története és művelődéstörténeti szerepe Cegléden, 1869-1948. Cegléd, 1989, Kossuth Múzeum, 115+(5) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19145.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Kürti Béla: Fejezetek a ceglédi sport múltjából (1884-1984). Cegléd, 1984, Cegléd Város Tanácsa, 190+(2) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.
19146.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Hidvégi Lajos: Ceglédi históriák. Történeti elbeszélések. Cegléd, 1981, Ceglédi Városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya, 59+(5) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.
19147.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
19148.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Budapesti ingatlanok címtára 1942. Budapest székesfőváros polgármestere 61813/1942. és 62099//1942. számú határozata, a Magy. kir. Pénzügyigazgatóság hozzájárulása alapján az adószámviteli osztályok és kataszteri hivatalok által rendelkezésre bocsájtott hivatalos adatokból, a telekkönyvből, valamint egyéb munkákból összeállítva. (Bp.), (1943.), Solo Kereskedelmi Bank rt., (Ráth-ny.) 406 p.+8 t + 38 (mellékletek: Változások feljegyzése) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal, szétvált, széteső, rossz állapotban.
19149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft