Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjúsági Könyvtár 10. sz. Bp., [1926], Pallas, 134 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
19164.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Kiss Attila Lapis László: A Szerencsi Bocskai István Gimnázium Története (az iskola létrejöttétől napjainkig 1954-1994) Szerencs, 1994. 213p.. Kiadói papírkötésben
19165.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Dr. Halász Lajos - Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona országainak helységnévtára. 1926. évi kiadás. I. rész Csonka-Magyarország Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19166.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

19167.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

19168.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Nemeskürty István Gondozásában és tanumányával az 1633-as lőcsei kiadás alapján. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
19169.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

19170.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

19171.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

Paul Harcourt Davies: Ciprus. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. + 3 db további térkép és nyomtatvány
19172.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Tálas Géza: Makó bibliográfiája. Bp., 1958. 64p. Csak 700 pld
19173.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

19175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19176.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft