https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Površina i katastralni čisti prihod poreznih obcina županije Bjelovarsko-križevačke po težatbenim vrstima i razredima. Bp., 1915, M. Kir. Állami Nyomda, 142+(2) p. Horvát nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan lapokkal.
1
19203.

Površina i katastralni čisti prihod poreznih obcina županije Bjelovarsko-križevačke po težatbenim vrstima i razredima. Bp., 1915, M. Kir. Állami Nyomda, 142+(2) p. Horvát nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,84
USD
Ajánlatok száma:
0
 
M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
19204.

M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók)   Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben
1
19205.

P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók) Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,55
USD
Ajánlatok száma:
1
 
L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben
1
19206.

L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,90
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.
1
19207.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
7,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban.
1
19208.

5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,79
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
19209.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
9,09
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Süli-Zakar István: A Rickl-ház történelmi dokumentumai. Debrecen, 1990, SZÜV Lícium Rt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
19210.

Süli-Zakar István: A Rickl-ház történelmi dokumentumai. Debrecen, 1990, SZÜV Lícium Rt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,55
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19211.

Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,58
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Mészáros István: A Komáromfüssi Katolikus Népiskola száz éve 1840-1945. H.n., 1998. Inzerta. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
19212.

Dr. Mészáros István: A Komáromfüssi Katolikus Népiskola száz éve 1840-1945. H.n., 1998. Inzerta. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
7,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben
1
19213.

Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,90
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kámán István (szerk.): A velünk élő örökség. Kulturális gazdagságunk a vasi hegyháton. H.n., 2012, Hegypásztor Kör. 50 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19214.

Kámán István (szerk.): A velünk élő örökség. Kulturális gazdagságunk a vasi hegyháton. H.n., 2012, Hegypásztor Kör. 50 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz