https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.
1
13249.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
1
13250.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /  German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
1
13251.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /
German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
13252.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
13253.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
13254.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
1
13255.

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky Jó állapotban.
1
13256.

Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
1
13257.

Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei. I.-III. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly 1870. Bp. 1870. Franklin-Társulat. 394; 437; 462;p. Az első kötetben a költő életrajzával. (1 t., a költő arcképe és egy két kap kijár) Dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel, névbejegyzéssel. Jó állapotban
1
13258.

Tompa Mihály összes költeményei. I.-III. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly 1870.
Bp. 1870. Franklin-Társulat. 394; 437; 462;p. Az első kötetben a költő életrajzával. (1 t., a költő arcképe és egy két kap kijár) Dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel, névbejegyzéssel. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.
1
13259.

Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Simon Lajos- Móra László: Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság évkönyve 1926.
1
13260.

Simon Lajos- Móra László: Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság évkönyve 1926.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz