Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült
Arany János összes munkái Új lenyomat. VII.-VIII.: Aristophanés vígjátékai I.-II. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Arany János összes munkái Új lenyomat.I. és X. kötetek sérült kötéssel Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Aranyozott, sérült kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik / Linen binding, richly illustrated. Title page missing