Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum