Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
13273.

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13274.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erődi Harrach Béla: Török mozaik. Bp., 1875. Szerzői 190 p. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
13275.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13280.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

13281.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

13282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13283.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft