Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
13321.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910, Kostyál Jenő kiadása. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
13322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13323.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Székely Dezső (szerk.): Kedvelt 103 Magyar Népdal zongorára (czigányos modorban) vagy énekhangra. Budapest, cca 1904. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotban.
13324.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bognár Ignác (gyűjtötte): 100 Magyar Népdal. Gyűjtötte -- zongora kíséretében kiadta Füredi Mihály, a Magyar Nemzeti Színház dalszínészeti tagja. Pest, 1853, Irodalmi Intézet. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. Viseletes állapotban.
13325.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13326.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bisztray Gyula, Szabó T. Attila, Tamás Lajos (szerk): Erdély Magyar Egyeteme. Az Erdélyi Egyetemi Gondolat és a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem története. Kolozsvár, 1941, Az Erdélyi Tudományos Intézet kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első kép, ill. borítója barna foltos, egyébként a korának megfelelő állapotban.
13327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft