https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
1
13297.

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
13298.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
13299.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
1
13300.

RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben
1
13301.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balázs Béla: Emberek a határon. Budapest, 1949, Szikra. Kopottas félvászon kötésben.
1
13302.

Balázs Béla: Emberek a határon. Budapest, 1949, Szikra. Kopottas félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fellner Frigyes: Ausztria és Magyarország nemzeti jövedelme. Székfoglaló. Felolvasta 1916 Márczius 6. Budapest, 1916, Magyar Tudományos Akadémia. Félvászon kötésben.
1
13303.

Fellner Frigyes: Ausztria és Magyarország nemzeti jövedelme. Székfoglaló. Felolvasta 1916 Márczius 6. Budapest, 1916, Magyar Tudományos Akadémia. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének. Az Osztrák Magyar Monarchia fölött. Károlyi Könyvtár. Szerkeszti Apor Dezső. Kultura Kiadása.  Illusztrált kiadói papír kötésben, viseletes állapotban.
1
13304.

Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének. Az Osztrák Magyar Monarchia fölött. Károlyi Könyvtár. Szerkeszti Apor Dezső. Kultura Kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben, viseletes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1
13305.

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben
1
13306.

Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gábor Andor: Halottak arca.  A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.
1
13307.

Gábor Andor: Halottak arca. A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kassák Lajos: Angyalföld. Budapest, (1929), Pantheon. Első kiadás! A szerző által tervezett, színes, kiadói papírborítóban. Viseletes állapotban.
1
13308.

Kassák Lajos: Angyalföld. Budapest, (1929), Pantheon. Első kiadás! A szerző által tervezett, színes, kiadói papírborítóban. Viseletes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz