Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
A magyar kereskedő könyve I-IV köt (4 db) Szerk: Schack Béla. Teljes! Bp 1907-1911. Révai. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája, kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Kiadói, egységes aranyozott egészvászon Gottermayer kötésben. Szép állapotban
Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben
Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopottas.
1908 A műveltség könyvtára sorozatból: A Társadalom kötet Stein Lajos megfogalmazásában az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. gondozásában, Budapest, észrevehető külső sérülésekkel